検索文字列:1492-LD4RB102
検索結果:1件
カテゴリ 型番 詳細 お問い合わせ
電源関連製品 1492-LD4RB102 TERMINAL BLOCK, SPRING CLAMP CONNECTION, TWO LEVEL WITH SELECTABLE RESISTOR VALUE BETWEEN THE TWO LEVELS - 1000 OHM RESISTANCE, 6.1X 76 X 52.2MM (0.24 X 2.99 X 2.06 IN), 1 POLE, BLACK, VOLTAGE RATING UR - 600V AC/DC, CSA - 600V AC/DC, IE 調達・修理を相談する